Kontakty

Vítejte na stránkách Astro Tech, vašeho průvodce vesmírem astrologie, kde hvězdy hrají hlavní roli a my, tým Astro Tech, jsme jenom jejich skromní asistenti. Pokud máte dotazy, nápady na spolupráci, nebo jen chcete sdílet, jak vám Merkur v retrográdu zamotal život, jste na správném místě!

Jak nás můžete kontaktovat

Pro všechny vaše astrologické záhady a profesionální dotazy nás neváhejte kontaktovat na: info@astrotech.cz. Ať už se jedná o otázky týkající se horoskopů, astrologických předpovědí, nebo o spolupráci, náš tým expertů vám odpoví rychleji, než stihnete říct „Venuše v opozici s Marsem“.


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte na stránce s často kladenými otázkami našeho astrologického magazínu Astro Tech! Zde najdete odpovědi na otázky, které nás naše hvězdná komunita nejčastěji pokládá. Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku, neváhejte nás kontaktovat. Nyní se ponořme do vesmíru nejčastějších dotazů!

Ať už jste blogger, výrobce bezlepkových potravin nebo máte jen skvělý nápad, jak společně rozšířit bezlepkový vesmír, rádi o tom uslyšíme.

Ano, vždy hledáme nové talenty, které by obohatily náš magazín. Pokud máte zájem sdílet své astrologické poznatky, pošlete nám ukázku vašich prací.

Pro informace o reklamních příležitostech a cenách nás prosím kontaktujte přes náš kontaktní formulář. Naše hvězdy vám rády připraví nabídku na míru.

Ano, velmi rádi zvážíme všechny návrhy na spolupráci. Prosím, pošlete nám detaily vašeho návrhu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Na našem webu najdete také kontaktní formulář. Je to rychlý a snadný způsob, jak nám zanechat zprávu. Ať už máte dotaz nebo chcete sdílet svůj oblíbený bezlepkový recept, těšíme se na vaše zprávy.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800